• Verkopen
  • Het bevorderen van
  • Beheren
  • Leren
  • Partners
  • Prijzen
Verkoop overal
Sell around the world on a website, sociale media, marketplaces like Amazon and eBay, and anywhere else that strikes your fancy.
Het bevorderen van
Marketing your business has never been easier. Google advertising, Facebook adverteren, Zoekmachine Optimalisatie, en meer. Yes please.
Beheren
Simplicty at it’s finest.
Leren
Get the knowledge you need to build a successful e-commerce store with Ecwid’s comprehensive user guides.
Partners
Begin vandaag nog in onze aanpasbare en intuïtieve partnerschapsprogramma, en let op uw bedrijf te laten groeien!
Hallo. De inhoud van ons blog is voor uw gemak automatisch vertaald. Onze excuses voor de mogelijk slechte vertaling.
Ecwid updates in June 2016
Posted Jul 8, 2016 door Matt Kuritsyn, Ecwid Team

Ecwid Functies Verteren Juni 2016: Updates van vertalingen, Nieuwe Orders, En Meer

Hallo, Ecwid gebruikers!

Voordat we in onze regelmatige update van wat nieuw en verbeterd bij Ecwid deze maand, hier is een snelle hallo van ons team:
Hallo daar!

Zijn ze niet een gelukkig stel? Hier is wat ze hebben gedaan deze afgelopen maand.

Maak Nieuwe Orders voor Rekening van Uw Klanten

U kunt nu nieuwe bestelling handmatig rechts in de Ecwid bedieningspaneel.

Zie hoe gemakkelijk bestellen en creëren

Sommige klanten don’t bestellingen plaatsen online. Bijvoorbeeld, ze kunnen noemen een handelaar op de telefoon of stuur een e-mail om een bestelling te plaatsen. Nu kunt u accepteren de volgende vormen van verkoop door het handmatig maken van nieuwe orders om alles te houden geconsolideerde voor boekhoudkundige doeleinden. Zelfs als sommige van uw bestellingen worden verwerkt via telefoon of e-mail, uw winkel backend zal nog steeds een volledige geschiedenis.

Handmatig aanmaken van een nieuwe order, open de Omzet → Bewerken Bestellingen tabblad in uw Controle Paneel en druk op de “Order Aanmaken” knop.

ShopApp

ShopApp is één van de grootste Ecwid updates in dit jaar en we zijn er erg enthousiast over! ShopApp maakt uw winkel mobiel door het draaien in een speciale inheemse smartphone-app voor iPhone en Android. De app zal toestaan dat uw klanten naar de winkel van hun mobiele apparaten met behulp van je eigen branded app. Meer informatie over het in een apart artikel.

Het uiterlijk van uw mooie mobiele app

Stel de SEO Titel en Beschrijving voor de Producten Pagina ' s

U kunt nu instellen van een aangepaste SEO titel en een beschrijving voor producten, die zal helpen uw winkel en zijn producten vaker verschijnen in de zoekresultaten.

Google maakt gebruik van pagina titels en beschrijvingen (genoemd “meta tags”) om informatie te verzamelen over wat een website is alles over. Het schijnt ook een korte samenvatting van waar de pagina over gaat in een lijst van zoekresultaten. U kunt nu open “SEO” tabblad in uw Control Panel de product pagina voor het beheren en afstemmen van een product’s meta tags maken het perfect voor Google.

U kunt meer informatie over deze functie rechts hier.

Dit is waar u uw meta description kan beheren in uw Control Panel

Het uitschakelen van Landen en Staten in het check-out Formulier

Als u alleen het schip binnen één land, u gewonnen’t wilt weergeven de andere provincies in het gedeelte voor afrekenen. Als je het schip alleen binnen een stad, u waarschijnlijk don’t wilt uw klant te zien land en staat op alle velden. Nu is het mogelijk om deze te verbergen onnodige velden in het gedeelte voor afrekenen.

Beheer landen en staten je schip naar

U kunt verbergen landen en dat u niet verzenden naar de kassa formulier. Als u alleen het schip binnen één land, staat, of streek, de relevante drop-down wordt niet weergegeven op alle. Plaats, uw klant ziet u een bericht dat uw winkel alleen de schepen aan een bepaald gebied. Geen extra installatie vereist.

Simpel gezegd, als uw winkel schepen om een staat of land, het zal beschikbaar zijn op de kassa formulier. Als een klant een gebied niet binnen uw levering zone, het zal niet beschikbaar zijn in het gedeelte voor afrekenen. Uw klanten zullen zien alleen beschikbaar bestemmingen.

Zolang je over verzending en bestemming zones geconfigureerd zijn in uw winkel instellingen, Ecwid zorg zal nemen van het weergeven van de juiste keuze van de landen en staten in het gedeelte voor afrekenen. Als u nog geen set-up van uw bestemming zones en verzending regels, dit artikel in ons helpcentrum heeft alle informatie die je nodig hebt.

Houd in gedachten dat Ecwid kan detecteren de klant de algemene locatie met behulp van hun IP-adres, zelfs voordat ze naar de kassa. Gezien het feit dat we ook de automatische btw berekening functie, dit maakt de winkel afrekenen super slim – het kent de locatie van de klant, hun precieze btw-tarief, en de verzendkosten, nog voordat ze naar de kassa. Wanneer ze dat doen, in het kassa formulier is veel schoner en eenvoudig, en niet afleiden van de klant niet onnodig met lijsten van landen en staten die u niet verzenden naar.

Nieuwe Winkel Categorieën Widget voor WordPress Gebruikers

We voegden een nieuwe categorieën widget naar de Ecwid plugin voor WordPress websites. Het toont een lijst van uw winkel root categorieën in de zijkolom, zodat uw klanten eenvoudig door de site navigeren. Het is een grote verbetering ten opzichte van de oude — het past in de opmaak van uw site perfect omdat haar stijl is gebaseerd op de thema ' s lettertypen en stijlen, en het ziet er goed uit, op elk apparaat, op elk scherm grootte.

Het uiterlijk van de nieuwe widget

U vindt de nieuwe widget onder Vormgeving -> Widgets -> Archief Categorieën in je WordPress site administratieve backend.

App Market Updates

Nieuwe apps

De App toont nu een app-pagina ' s rechts op de website

De Ecwid App Markt is weergegeven in de Ecwid Configuratiescherm en op de site Ecwid. Voorheen moest je naar de winkel controle paneel te bekijken app details, zelfs als u blader door de app market op de site (www.ecwid.com/apps) . Nu is de app pagina ' s met details zijn beschikbaar op de web site. Dit maakt het gemakkelijk om te bladeren door de app market voor bezoekers die niet zijn ingelogd of don’t een Ecwid account nog.

Updates voor de Look en Feel

Als onderdeel van onze voortdurende inspanning om de vernieuwing van Ecwid de look en feel, we veranderen het uiterlijk van het pop-up-berichten in het bedieningspaneel.

Het nieuwe uiterlijk van pop-upberichten

Het updaten van de “Delen op Tumblr” knop om het verbeteren van de uitstraling van het product-het delen van dialoog.

Authorize.net De Betaling Gateway Update

We bijgewerkt onze Authorize.Net integratie om deze compatibel te maken met de Authorize.net's aankomende wijzigingen. Er is geen actie vereist van uw kant. Als u gebruik Authorize.net in Ecwid, het zal blijven werken prima wanneer Authorize.net voor de uitvoering van de wijzigingen.

Ecwid Android App v1.8

Deze versie 1.8 de update brengt twee nieuwe functies:

  • Eigen admin opmerkingen voor bestellingen. We recently added the ability to add internal notes to sales. U kunt nu bekijken, bewerken, en voeg deze opmerkingen in de mobiele app te. Gebruik deze functie voor het bewerken en opmerkingen over uw bestellingen wanneer u onderweg bent; ze synchroniseren met de aantekeningen die u op uw desktop computer.
  • Barcode scanner. Now you can scan a product barcode using your mobile device’s camera to find any product in your store to quickly update its price, beschikbaarheid, of een product in voorraad. Het’s handig als je jezelf in een van de uitzetting van een bos van artikelen in uw winkel regelmatig kunt u sneller uw update van de inventaris door het scannen van de barcodes in plaats van het handmatig zoeken naar alle items. Bespaar tijd!

Download de Ecwid Android app.

Nieuwe Versie van de Ecwid App voor iPhone en iPad

We heeft een nieuwe versie van onze iOS app met twee geweldige eigenschappen:

Vierkante reader ondersteuning

Handelaren gebruik maken van Ecwid ' s iPhone en iPad apps voor het beheren van sales en producten, rechtstreeks vanaf hun mobiele apparaten. Ze ook kunnen verkopen op de gaan, het creëren van nieuwe orders, en accepteren credit cards. De Ecwid app fungeert als een mobiele KASSA. We hebben lang ondersteund PayPal Hier credit card readers, maar de nummer één vraag kregen we van onze app-gebruikers was, “Hey, wanneer ga je naar ondersteuning Plein?” Het plein was de eerste in massa verkocht mPOS oplossing in de U. S. en Plein lezers zijn zeer populair, dus we geïntegreerd met het Plein Registreren API. Nu elke Ecwid merchant met een Vierkante account betalingen kunt accepteren offline via Plein, terwijl het houden van een complete sales geschiedenis en nauwkeurige voorraad in Ecwid.

Onze integratie ondersteunt alle Vierkante lezers. Er is de klassieker en de nieuwe contactloze een. Using the contactless credit card reader, u kunt zelfs accepteren Apple Betalen!

Volledige ondersteuning van de administratie/personeel toelichting

U kunt nu bekijken, bewerken, en voeg eigen verkoop notities rechts in de iPhone en iPad apps. Deze notities kunnen worden gebruikt voor het opslaan van speciale verzoeken van klanten, levering details, en andere opmerkingen van merchant’s medewerkers.

Voor Ecwid de iOS-app.

Het Laden Van De Snelheid Verbeteringen

Wij blijven maken van Ecwid sneller. Deze keer, wij geoptimaliseerde het product widgets. Als u pagina ' s met veel losse product widgets op uw site, ze laden sneller nu!

Updates Van Vertalingen

We bijgewerkt onze duitse en nederlandse vertalingen van Ecwid. Wilt u bijdragen aan een vertaling in uw eigen taal? Check out deze pagina.

Ecwid API Updates

Dit is voor de ontwikkelaars die het maken van Ecwid apps of klant integratie met Ecwid winkels.

Verbeterde Storefront Single Sign-On

Storefront Single Sign-On (SSO) is een API die het mogelijk maakt een koper om een login en wachtwoord, toegang te krijgen tot een website en winkel. Als u al klanten die inloggen op uw website, klanten vinden het lastig dat ze hebben om in te loggen op uw website en bewaar deze apart. De SSO-API lost dit probleem op en laat uw klanten voor één keer aan te melden en uw Ecwid winkel tot zijn recht zonder nogmaals in te loggen. Wanneer een koper zich aanmeldt op uw website, ze zijn automatisch aangemeld bij uw Ecwid store, zelfs als ze niet een account voor.

Verder, de SSO-API er’t vereisen een aparte API-sleutel, wat betekent dat je don’t moet vragen, koopman te copy-paste van hun API-sleutels. U kunt de toepassing gebruiken is de geheime sleutel om gebruik te maken van de SSO-API; het is veel handiger. Er is geen handmatige installatie vereist van een koopman. Het werkt net zoals bij veel andere functies in de Ecwid API – een gebruiker installeert een app, en single sign-on werkt gewoon als een onderdeel van de app.

Developer documentatie is hier te vinden.

De Ecwid JavaScript API nu kunt u items verwijderen uit een shopping bag

Deze wijzigingen kunt u aanpassen aan uw etalage in meer geavanceerde manier. Bijvoorbeeld, kunt u een volledig op maat gemaakte tas voor Ecwid winkels. Documentatie hier.

Verhoogde limieten voor app-opslag

Wij toegenomen toepassing opslag limiet van 8 kb 64 kb. Het is nu nog eenvoudiger te maken serverloze apps voor de Ecwid Markt App. Hier’s documentatie.

***

Benieuwd naar wat we van plan waren om voor deze? Bekijk onze updates Kunnen.

Dat er iets veranderd en vergat aan te kondigen? Wilt u meer te weten over de specifieke kenmerken van updates komen? Feedback te delen? Reactie onder dit artikel en ons team zal contact! Bedankt.

About the author
Matt is a product manager at Ecwid. He works with the Ecwid dev team and helps them shipping the right features for Ecwid merchants. Outside of work, Matt likes travelling and climbing the mountains.