• Verkopen
 • Het bevorderen van
 • Beheren
 • Leren
 • Partners
 • Prijzen
Verkoop overal
Sell around the world on a website, sociale media, marketplaces like Amazon and eBay, and anywhere else that strikes your fancy.
Het bevorderen van
Marketing your business has never been easier. Google advertising, Facebook adverteren, Zoekmachine Optimalisatie, en meer. Yes please.
Beheren
Simplicty at it’s finest.
Leren
Get the knowledge you need to build a successful e-commerce store with Ecwid’s comprehensive user guides.
Partners
Begin vandaag nog in onze aanpasbare en intuïtieve partnerschapsprogramma, en let op uw bedrijf te laten groeien!
Hallo. De inhoud van ons blog is voor uw gemak automatisch vertaald. Onze excuses voor de mogelijk slechte vertaling.
Posted juni 6, 2011 door Qetzal, Hoofd Product

Ecwid v7.1 is vrijgegeven

Ecwid v7.1 Een nieuwe versie van Ecwid (v7.1) uitgebracht. Alle Ecwid gebruikers zijn opgewaardeerd automatisch.

Dus wat nieuwe functies zijn toegevoegd sinds v7.0?

Akkoord gaan met de voorwaarden voordat u bestelt

De langverwachte en belangrijke feature is toegevoegd aan Ecwid. Nu kunt u vragen van uw klanten in te stemmen met uw winkel’s algemene voorwaarden voordat u ze verder kunt met afrekenen.

Als deze functie is ingeschakeld, wordt de klant moet in een vak akkoord met de voorwaarden en omstandigheden van uw winkel voor de aankoop van iets van u. Maar het is’t gewoon een saaie selectievakje als andere e-commerce winkels. Ons team altijd gaat de extra mijl om ervoor te zorgen elk geïmplementeerd worden van de beste in zijn klasse — en dit is’t een uitzondering. Het heeft twee leuke, kleine details:

 • Ecwid automatisch waarschuwen van de klant door te wijzen op de voorwaarden selectievakje gebied wanneer de klant muis’s over de “Afrekenen” knop.
 • Als een klant op de “Afrekenen” knop zonder het eens te zijn met uw voorwaarden, Ecwid zal een fout in een echt coole manier. Geen saaie fout popups of berichten.

Check het zelf in onze demo-winkel. Net iets toevoegen aan een winkelmandje en probeer naar de kassa.

Goed geschreven “Termen en Voorwaarden” bescherm uw online business, omdat als er zich een probleem voordoet, het hebben van algemene voorwaarden zal helpen bij het oplossen van dat probleem in uw voordeel. Dus wij raden alle kooplieden te schakelen. De “Termen en Voorwaarden” kan worden ingeschakeld op de “Systeem Instellingen → Algemeen → Winkelwagen → Voorwaarden” pagina en is beschikbaar voor betaalde accounts. Een geweldige reden om te upgraden van uw winkel en ondersteuning van ons team.

4 meer betaling gateways

Ecwid ondersteunt nu ook de volgende betalingsmogelijkheden:

 • ideaal(via Mollie): het zeer populaire nederlandse betaalmethode;
 • iPay88: de Aziatische payment service, die ondersteunt Maleise, Thaise, Singaporese, Chinees, Filippijnse betaling opties;
 • PayJunction: een AMERIKAANSE dienst, die biedt handelaars rekeningen en betaling gateway voor lagere tarieven;
 • Suomen Verkkomaksut Oy: het toonaangevende e-betaalmethode van aanbieder in Finland.

6 nieuwe storefront vertalingen

Het catalaans, Italiaans, Japans, Estlandse, Noors en zweeds zijn ingebouwd in de core Ecwid. Zo is het nu mogelijk om ze in één klik vanuit de backend Ecwid. Ecwid is 34 storefront vertalingen nu en tellen. Indrukwekkend! Dank aan alle vrijwilligers die’ve hielp ons vertalen Ecwid. Met uw hulp Ecwid werd het een echt internationaal app: slechts een handvol van e-commerce oplossingen, zoals vele vertalingen Ecwid.

De lijst van de backend vertalingen werd ook uitgebreid. Nu onze control panel is ook beschikbaar in het hongaars en nederlands.

Als u’d graag om uw taal te voegen aan onze lijst van ingebouwde vertalingen, gelieve te verwijzen naar de “Vertalingen” artikel.

FedEx, USPS en Facebook Api ' s zijn bijgewerkt

Periodiek vervoerders, betaling gateways en andere diensten update van hun API’s (een set van regels, die worden gebruikt om te communiceren met hen). Wanneer dit gebeurt, de oude API’s zijn verouderd en don’t werken juist langer. Als u gebruik een gemiddelde winkelwagen, dan moet je een update van de API modules handmatig jezelf of iemand betalen om deze taak anders uw winkel zal gewoon stoppen met werken goed met deze diensten. Stel je voor: een winkel net niet aan de real-time verzendkosten, zodat uw klanten niet in staat zou zijn naar de kassa. Het’d een nachtmerrie!

Ecwid is verschillende. Als u gebruik maken van Ecwid, dan hoeft u’t nodig hebt om na te denken over al deze “onder de motorkap” dingen of actualiseren van alles. Ons team doet al het nodige werk voor u: we volgen de API veranderingen en update Ecwid dienovereenkomstig, dus u don’t ooit zorgen hoeft te maken over deze dingen. Win van uw concurrenten: terwijl ze patches van toepassing zijn en een puinhoop met een code, focus op echt belangrijke ding: Uw verkoop! Wij zorgen voor de rest : -)

Ecwid maakt gebruik van Amazon Route 53 nu

Geek nieuws: we’ve verplaatst Ecwid’s DNS de Amazon Route 53 service, die maakt gebruik van een wereldwijd netwerk van DNS-servers. Query ' s voor Ecwid domeinen worden automatisch doorgestuurd naar de dichtstbijzijnde DNS-server en dus beantwoord met de best mogelijke prestaties. Gewoon een andere manier om ervoor te zorgen Ecwid zal altijd de snelste winkelwagentje op de markt.

Voel je vrij om te gebruiken en te genieten van deze geweldige nieuwe functies. Ons team is al bezig met de volgende grote versie (8.0), die zal toevoegen meer leuke en noodzakelijke dingen, zoals categorie beschrijvingen en Facebook “Als” knoppen. Blijf op de hoogte!

P. S. Bonus: de foto van ons team slechts een paar uur voordat v7.1-versie.

About the author
Qetzal is Head of Product at Ecwid. He loves to create new things to make people's lives easier.