Hallo. De inhoud van ons blog is voor uw gemak automatisch vertaald. Onze excuses voor de mogelijk slechte vertaling.
Posted Apr 4, 2011 door Qetzal, Hoofd Product

Ecwid v7.0 is uitgebracht

Ecwid v7.0 We’re blij aan te kondigen dat de volgende grote release van Ecwid, de langverwachte versie 7.0. Alle Ecwid gebruikers zijn opgewaardeerd automatisch.

Dus wat nieuwe functies zijn toegevoegd sinds v6.0?

Voorraadbeheer voor opties & product Variaties

Dit geweldige nieuwe functie hiermee kunt u instellen een unieke SKU, afbeelding, prijs, voorraad op hand en lage voorraad voor elke optie. Wanneer een klant selecteert de benodigde optie, de details van het product zal worden bijgewerkt op de vlieg! Check hoe het werkt in onze demo-winkel.

Deze verandering is complex en het nam veel tijd voor ons team te implementeren en release. Bovendien, het werd het meest gestemd en langverwachte feature in onze ideeën base, dus we’re zeer blij dat het’s eindelijk live! We’d bedanken onze gebruikers die ons hebben geholpen beta-test met deze functie. Uw hulp wordt zeer gewaardeerd.

Product variaties kunnen worden gebruikt in een heleboel verschillende manieren. Gewoon om een paar lijst:

  • Bijhouden van inventaris per optie. Bijvoorbeeld, u kunt een t-shirt verkrijgbaar in “S” en “L” maten, en dan kunt u een aparte voorraad voor elke grootte. Dus bijvoorbeeld, als “S” maat is uitverkocht, uw klanten zullen nog steeds in staat zijn om de aankoop van de “L” een. Deze functie is vooral nuttig voor verkopers die verkopen kleding.
  • Wijs verschillende beelden naar uw mogelijkheden. Wanneer een klant kiest een optie, Ecwid zal het bijwerken van de producten afbeelding. Hierdoor kunnen uw klanten direct te zien wat ze gaan kopen en wat de optie eruit ziet.
  • Als uw opties zijn van invloed op (verhogen/verlagen) uw prijs van het product, de functie product varianten kunt u uw prijs van het product bij te werken on the fly. Uw klant zal in staat zijn om de nieuwe prijs onmiddellijk recht op de detailpagina van het product.
  • Wijs een ander gewicht om uw opties. Als u gebruik maken van mogelijkheden om producten te verkopen in de verschillende pakketten of bundels, dan is uw verzendmethoden terug meer actuele tarieven.

Vind elk ander gebruik van deze functie of wil je gewoon om te laten zien hoe je het gebruikt? Post een link naar een product met variaties op deze draad: www.ecwid.com/forums/showthread.php?t=5278

Deze functie is alleen beschikbaar met de Zilveren plan, zo’s een geweldige reden om te upgrade je account en ondersteuning van ons team!

U kunt nu uw volgende Bestelling ID

Deze functie is verschenen in v6.1, echter, wij geloven dat het verdient te vermelden in onze blog.
Nu kan je veranderen wat je Order-Id ' s eruit voor uw klanten en verhoog deze indien nodig. Dus als u don’t wilt beginnen met bestellen #1 en wilt verschijnen als een volwassen online winkel voor uw klanten, u kunt verhogen in #1000 in een paar klikken. Vertrouwen klanten = meer omzet voor u :-)

Bovendien, u kunt een voorvoegsel of achtervoegsel aan uw IDs! Zodat ze kunnen kijken als “MIJN-WINKEL-1000-2011”. Waar “MIJN WINKEL” en “2011” voorvoegsel/achtervoegsels in uw Ecwid backend. Bijvoorbeeld, deze functie helpt het als u tal van Ecwid winkels en wilt onderscheiden van uw bestellingen.

De zoekfunctie is geheel vernieuwd

Snel en efficiënt zoeken is een belangrijke eigenschap voor een online winkel, vooral als u veel producten. Hoe sneller uw klanten kunnen vinden wat ze zoeken, de kans dat ze zullen kopen uw producten.

Ons team is volledig herschreven en het zoeken mechanisme in Ecwid. Het werkt nu veel sneller, zelfs als u duizenden producten. Bovendien, het’s nu een stuk slimmer; het geeft meer relevante resultaten en ondersteunt advanced search syntax. U kunt bijvoorbeeld zoeken naar een exacte woordgroep of uitsluiten van producten van het resultaat indien zij een specifiek woord bevatten.

Eerste winkel laad snelheid is verbeterd

Een groot deel van het werk gedaan door onze ingenieurs aan het verbeteren van de snelheid van de initiële laden van uw winkel. De grootte van de JavaScript-code die wordt geladen wanneer u voor het eerst open je een winkel voor de eerste keer heeft verlaagd met 35% ! Dit en een aantal andere interne verbeteringen zal uw winkel sneller laden. Onthouden, snelheid is belangrijk!

Nodig of niet nodig zijn product opties

Nu uw “Tekst veld”, “Tekst gebied”, “Datum Picker” en “Upload Bestand” product opties kunnen worden verplicht of niet-verplicht voor een klant. Zo kunt u instellen dat uw producten op een meer flexibele manier en Ecwid aan te passen aan uw unieke zakelijke behoeften.

U kunt bijvoorbeeld nu het een vereiste voor uw klanten in te vullen met de tekst veld (e.g. “Welke tekst wil je op je t-shirt?“) of de “Upload Bestand” optie leverbaar (e.g. “Een bestand uploaden, u wilt wijzigen van het standaard beeld“).

Nieuwe optionele checkout veld: “Naam bedrijf”

Nu uw winkel kunnen vragen van uw klanten over hun bedrijf namen.

Niet alle winkels moet deze optie, dus dit veld is standaard uitgeschakeld. U kunt inschakelen voor het op de “Systeem Instellingen > Algemeen > Cart > Kassa-Instellingen” pagina.

10 nieuwe storefront ingebouwde vertalingen

Portugees, De slowaakse, Marathi, Hongaars, Pools, Lets, Welsh, Nederlandse, Servische en de Turkse taal worden ingebouwd in de Ecwid kern. Zo is het nu mogelijk om ze in één klik vanuit de backend Ecwid.

We’d wel een grote Dank aan Ricardo, Advix, Prashant, Dandekar, Balázs, Maciej, Arturs, Dafydd, Petra, Pro003 en Onur voor hun onschatbare hulp bij het toevoegen van nieuwe talen.

Ecwid nu heeft 29 ingebouwde vertalingen! Dus uw internationale klanten zie uw winkel in hun eigen taal, zo zullen ze in staat zijn om de aankoop van uw goederen zonder problemen.

Als u’d graag om uw taal te voegen aan onze lijst van ingebouwde vertalingen, gelieve te verwijzen naar de “Vertalingen” artikel.

Ook

  • CSV-export van orders is verbeterd. Het ontwerp is aanzienlijk verbeterd (dit ontwerp zal worden gebruikt in alle export dialogen in de toekomst) en het is nu mogelijk om snel export orders zonder informatie over de bestelde items. Bijvoorbeeld, u kunt de export in een dergelijke wijze dat er een bestelling wordt slechts één regel in het bestand exporteren (in plaats van de bestelde artikel per regel als u exporteert artikelen). Deze indeling is erg handig als u het importeren van orders in financiële administratie of verzendkosten software.
  • Geeky stuff: Ecwid Het Product API nu ondersteunt JSONP. U kunt nu dus eenvoudig toegang tot onze API via JavaScript-code aan uw pagina. Alle ontwikkelaars zijn van harte welkom om het maken van coole custom mods met behulp van deze API en deel ze op onze forums.
  • Als u de Zilveren plan, dan is uw product import taken zal veel sneller gedaan worden.
  • Uw winkel toont nu een kleine opmerking over de “Shopping bag” pagina, wat vertelt uw klanten dat de producten toegevoegd aan hun kar niet verlopen. Dit geeft uw klanten vertrouwen dat ze kunnen gaan waar ze gebleven, dus komen ze terug naar de winkel in plaats verlaten van een wagen.

En tal van andere kleine aanpassingen en verbeteringen.

We willen iedereen bedanken Ecwid gebruikers die gestemd hebben voor de suggesties in onze ideeën base. Als je gestemd voor de functies die zijn reeds geïmplementeerd in deze versie, u krijgt van uw stemmen terug. Stem op de nieuwe ideeën om ons te tonen welke functies moeten we eerst uit te voeren.

Voel je vrij om te gebruiken en te genieten van deze geweldige nieuwe functies. Ons team is al begonnen te werken op de volgende grote versie, die zal toevoegen meer leuke en noodzakelijke dingen. Blijf op de hoogte :-)

About the author
Qetzal is Head of Product at Ecwid. He loves to create new things to make people's lives easier.